MÖBLER / Kistor / Kista 16536097
nr 1653 6097
Kista
Allmoge. Bredd: 125 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 oktober 2024
kl 18:44:07
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
Pakistanska mattor
Kista
Kondition: slitage, skador
nr 1653 6097
Kista
Allmoge. Bredd: 125 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 500 kr |
måndag 28 oktober 2024 |
Pakistanska mattor